Żel na naturalnej płytce - Manicure Warszawa Bielany

W dzisiejszych czasach dostępne jest wiele różnych metod zdobienia i przedłużania paznokci. Jedną z możliwości jest żel na naturalnej płytce. Jest to idealna metoda dla osób, które mają bardzo słabą płytkę paznokcia, jednak przy mocnej płytce także można z niej skorzystać!

Żel na naturalnej płytce krok po kroku

Przed wykonaniem manicure żelowego, ma miejsce dokładne przygotowanie płytki paznokcia. Manikiurzystka dokładnie poleruje płytkę, a także przemywa ją specjalnym środkiem odtłuszczającym. Dzięki temu żel ściśle przylega do płytki i trzyma się mocno. 

Po odpowiednim przygotowaniu płytki paznokcia, można przejść do nakładania samej masy żelowej, która po utwardzeniu będzie twarda i trwała. Żele można dokładnie modelować kształt oraz długość paznokcia. Aby osiągnąć oczekiwany efekt, należy zaaplikować kilka warstw żelu, a każdą osobno utwierdzić pod lampą ultrafioletową. Kiedy żel zastygnie, można za pomocą pilnika skorygować kształt paznokcia oraz wypolerować jego powierzchnię i usunąć wszelkie nierówności. 

Kiedy paznokcie są już odpowiednio przygotowane można także zdecydować się na efektowne zdobienie. Do wyboru są najróżniejsze kolory, a także naklejki i pyłki, dzięki którym można wykonać naprawdę zachwycające stylizacje. 

Żel na naturalnej płytce - zalety

Manicure żelowy na naturalnej płytce wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim uzyskany efekt jest bardzo delikatny i naturalny. Za pomocą żelu można także w dowolny sposób modelować kształt paznokci, pozbyć się wszelkich niedoskonałości i ubytków. Manicure żelowy jest także bardzo trwały, a przy tym szybki w wykonaniu i bezpieczny. Żel nie ma żadnego zapachu, a gdy jest dobrze zaaplikowany i zdejmowany nie osłabia i nie niszczy płytki paznokcia. Ponadto decydując się na zdobienia żelowe, można zdecydować się na skomplikowane zdobienia, które będą się prezentowały bardzo spektakularnie i interesująco zarówno na co dzień jak i na szczególne okoliczności. 

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.