Poczuj się kwitnąco!

Karolina Tusińska

Ekspertka ds. manicure i pedicure

Poznajmy się. Mam na imię Karolina. "Od słów, do czynów"- tak w jednym zdaniu, mogłabym podsumować swoje marzenie, o stworzeniu własnego miejsca w branży beauty. Pamiętam jak kilka lat temu powiedziałam do koleżanki: A może któregoś dnia otworzymy razem salon?

Odkąd pamiętam, zwracałam uwagę na dłonie u innych kobiet. Zadbane, z pięknie pomalowanymi paznokciami, przyciągały mój wzrok. Sama potrafiłam godzinami tworzyć na swoich paznokciach kolorowe kompozycje.

Tak w 2018 roku trafiłam pod skrzydła Natalii Sielawy, która przekazała mi ogrom wiedzy w zakresie przedłużania paznokci żelem na szablonie. Zaczęła się moja przygoda ze stylizacją paznokci. Krętą i wyboistą ścieżką, zaprowadziła mnie ona tu, gdzie teraz jestem- do Studia Kwitnąca, które niebawem otworzy swe podwoje.

Jaka jestem? Prywatnie jestem drugą połówką i mamą 2 chłopców, którzy potrafią w moment pochłonąć całą moją energię, ale też jak nikt inny, dają mi na codzień ogromnego, motywacyjnego kopa. Uwielbiam dobrą muzykę, dobre filmy i smaczne jedzenie. Kocham zwierzęta, zwłaszcza psy i koty.

Zawodowo- bardzo sumienna i dokładna. Klientki cenią sobie staranność moich stylizacji. Uwielbiam swoją pracę i zawsze daję w niej 200% z siebie. Wpadnij do mnie na paznokcie, a przekonasz się sama!

@GoldenLine, @LinkedIn, @Twitter

Magda

Ekspertka ds. stylizacji rzęs

Cześć, jestem Magda. Swoje pierwsze kroki w branży beauty stawialam już chyba w czasach szkolnych, kiedy na koloniach malowałam koleżankom paznokcie i przekłuwałam uszy. Długo zastanawiałam się, w której dziedzinie chcę się doskonalić, próbowałam swoich sił w kosmetyce oraz stylizacji paznokci, ale... to nie było to.

Strzałem w 10 okazał się kurs przedłużania i zagęszczania rzęs w szkole make up i stylizacji Provoque, u Olgi Lewińskiej w 2018r. Wzięłam do ręki pęsety i przepadłam. Kolejną osobą, jaką los postawił na mojej drodze, była Joanna Ogrodnik-Szala, międzynarodowy trener PMU, która wprowadziła mnie w świat makijażu permanentnego i do tej pory inspiruje mnie do ciągłego doskonalenia się w tej dziedzinie.

Nie tak dawno, bo kilka miesięcy temu, powstał w mojej głowie autorski projekt, który nazwałam "Mini Tattoo". Dedykowany jest przede wszystkim kobietom, które marzą o pięknym wzorze na swojej skórze, jednak z różnych przyczyn obawiają się wizyty w studio tatuażu. Sztukę tatuowania ciała odkrywam powoli pod okiem Kamila Zielińskiego z warszawskiego studia Tuż Tusz.

Uwielbiam się szkolić- uczyć nowych rzeczy i doskonalić w tym, co już potrafię, dlatego regularnie staram się uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach. A prywatnie? Jestem bardzo zabieganą żoną i mamą, reżyserem życia swojej 3 osobowej rodzinki. Rytm dnia wyznacza mi ulubiona muzyka, zwłaszcza hip-hop, zaś ucieczką od codzienności są książki, szczególnie kryminały.

Kocham podróże! Chcę zobaczyć cały świat! Kocham też swoją pracę i mogę rozmawiać o niej godzinami, zapraszam więc serdecznie do "Studia Kwitnąca" na konsultacje zabiegów, przy kawie i ciasteczkach.

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.