Manicure - zdobienia paznokci Warszawa Bielany od 10 zł

Coraz więcej Pań wykonując swój manicure, decyduje się na nieco odważniejsze posunięcia jak zdobienia paznokci. Paznokcie pomalowane jednolitym kolorem z pewnością wyglądają elegancko i subtelnie. Jednakże dla kobiet, które są bardziej wymagające i lubią się wyróżniać, nasz salon przygotował specjalną usługę zdobienia paznokci. Pomysłów na efektowną stylizację płytki paznokciowej może być naprawdę wiele i każda kobieta znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Delikatny wzorek na jednym paznokciu a może zdobienie cyrkoniami i brokatem?

To ty decydujesz, jak może wyglądać twoja stylizacja! Jedyną rzeczą, jaka może cię ograniczyć jest twoja wyobraźnia. Należy pamiętać, że w stylizacji paznokci nie obowiązują żadne sztywne zasady czy reguły. Rynek kosmetyczny obfituje w wyroby przeznaczone do ozdabiania paznokci, więc naprawdę jest w czym wybierać. Specjalistyczne produkty pozwalają na uzyskanie rozmaitych efektów na płytce paznokcia. Posiadają bogatą paletę kolorystyczną i występują w różnych wzorach, dzięki czemu stylizację można dopasować do swojego stylu i osobowości.

Możliwości jest wiele. Na paznokciach można łączyć kilka kolorów lakierów, wykonywać stylizacje typu ombre, zdobić je za pomocą cyrkonii, brokatów czy pyłków, odbijać folię transferową, stosować specjalne naklejki bądź odręcznie malować wzory hybrydą i farbkami akrylowymi. Z takimi możliwościami możesz mieć stylizację paznokci dopasowaną do każdej okazji. Zdobienia można wykonać na paznokciach naturalnych, akrylowych, żelowych czy hybrydowych przedłużanych dowolną metodą bądź na naturalnej płytce. Oferta naszego salonu dostosowywana jest do panujących trendów, stale doskonalimy swoje umiejętności oraz wprowadzamy nowe pozycje i produkty.

Ponadto aktywnie obserwujemy dynamicznie rozwijający się rynek, zaś nasze stylistki chętnie pomagają w doborze odpowiednich ozdób na paznokcie. Do wykonywania zdobień używamy najwyższej jakości wyrobów, dzięki czemu wszystkie stylizacje są niezwykle efektowne i trwałe.

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.