Uzupełnienie żeli w manicure Warszawa Bielany

Stylizacja żelowa paznokci, to rozwiązanie na które decyduję się coraz więcej klientek. Jest to usługa, która zapewnia nam kilka tygodni idealnie wyglądających dłoni.

W naszym salonie korzystamy z produktów bardzo wysokiej jakości. Pozwalają nam stworzyć bardzo trwałą stylizację i sprostać wymaganiom każdej z was.

Podczas wykonywania usługi skupiamy się również na odsunięciu skórek. Daje nam to łatwy dostęp do całej płytki podczas nakładania koloru. Efektem jest opóźnione pojawienie się odrostu.

Płytka paznokcia każdego człowieka rośnie w indywidualnym tempie. Jest to mniej więcej 4-8 mm na miesiąc.

Po 3-4 tygodniach należy zrobić uzupełnienie paznokci żelowych. Uzupełnienie polega na zlikwidowaniu odrostu (luki między skórkami a żelem).

Wykonujemy je nie tylko z powodów estetycznych. Podczas rośnięcia paznokcia, linia stresu przesuwa się niżej. Powoduje to bardzo często uszkodzenia stylizacji lub nawet macierzy - czyli naturalnego paznokcia.

Stylizacja noszona zbyt długo nie tylko wygląda nieestetycznie, ale również przeszkadza nam w wykonywaniu codziennych czynności. Polecamy zapisywanie się na wizyty z wyprzedzeniem.

Daje nam to pewność, że kiedy już pojawi się odrost - będziemy mogły cieszyć się pięknym, nowym manicurem. 

Na czym dokładnie polega uzupełnienie? Nasza stylistka ściągnie około 50-70% masy żelowej. Następnie żelem nadbuduje płytkę z zachowaniem istotnych aspektów (np. krzywa C).

Tylko prawidłowa budowa zapewni odporność na mechaniczne uszkodzenia. Na koniec zostaje nam już tylko wybranie koloru i nałożenie topu, który nabłyszczy lakier na długie tygodnie.

Dodatkowo po skończonej stylizacji nawilżamy skórki i dłonie nakładając i wcierając w nie oliwkę. Bez regularnej pielęgnacji skórki staja się suche i mogą całkowicie zepsuć efekt pięknych dłoni.

Uzupełnienie paznokci to tylko około 2 godzin poświęconych raz na trzy tygodnie. Przeznacz odrobinę czasu na zadbanie o siebie w naszym salonie.

Nasze profesjonalistki dadzą Ci satysfakcję, relaks i zadowolenie z kondycji Twoich dłoni.

Zadzwoń do Nas już dziś lub umów wizytę przez Booksy. 

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.