Skrócenie paznokci u stóp Warszawa Bielany - od 30 zł

Każda kobieta marzy o pełnym relaksie, gdy ktoś o nią zadba i wykona odpowiednie zabiegi. Tak więc zadbane stopy są jej prawdziwą wizytówką. Właściwie wykonany pedicure to prawdziwa ozdoba niczym biżuteria. Głównie zwracana jest na to uwaga latem, gdy stopy są często odkryte. Wszelkiego rodzaju wycięte buty, sandałki eksponują tę część ciała. Warto zwrócić na stopy uwagę nie tylko w porze letniej. Zadbane przez cały rok, będą się cudownie prezentować. Zdrowe i schludnie wyglądające paznokcie to podstawa. Warto o to zadbać i na bieżąco wykonywać odpowiednie w tym celu zabiegi.

W naszym studiu Kwitnąca zadbamy o Twoje stopy. Paznokcie zostaną skrócone, ponieważ ich odpowiednia długość to przede wszystkim wygoda użytkowniczki. Skrócenie ich właściwą techniką zapobiega wrastaniu paznokci, zwłaszcza u dużego palca. Warto by ten zabieg wykonała osoba  odpowiednio wyszkolona. W naszym studio odnajdziesz takich profesjonalistów.

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt renomowanych producentów. Wszelkiego rodzaju pilniczki są używane jednorazowe. Zachowujemy najwyższy standard higieny na stanowisku pracy. Stosowane akcesoria są każdorazowo poddawane sterylizacji. Wszystkie blaty i powierzchnię są dezynfekowane, właśnie po to, byś u Nas mogła poczuć się bezpiecznie.

Jeżeli zamarzy Ci się stylizacja paznokci u stóp, tą usługę też mamy w ofercie. Jakikolwiek styl wybierzesz, podejmiemy to wyzwanie. Jesteśmy pewni, że efekty Cię zadowolą. Klasyczny french, babyboomer, jeden kolor, a może jakiś fantazyjny wzór, co tylko zapragniesz. Lakiery, które stosujemy w salonie pochodzą od sprawdzonych producentów. Możesz mieć pewność, że z tak wykonaną stylizacją nic złego się nie stanie. Gwarantujemy trwałość, więc żadne paznokciowe niespodzianki Cię nie spotkają.

Zaufaj Nam i oddaj stopy w Nasze ręce, a na pewno nie pożałujesz tej decyzji. Tylko w studio Kwitnąca w Warszawie na Bielanach Twoje stopy spotka wszystko co najlepsze.

Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy!

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.