Ściągnięcie stylizacji z innego salonu Warszawa Bielany

Zadbane i pięknie zrobione paznokcie to pragnienie wielu kobiet. Nie ma piękniejszej ozdoby dłoni niż zdrowe i mocne paznokcie. Profesjonalnie wykonany manicure to najlepsza biżuteria kobiecych dłoni. Nieważny styl w jakim jest wykonana stylizacja, co wolisz. Delikatny babyboomer, wyrazistą czerwień, kwieciste wzory, a może na bogato mnóstwo kryształków. W naszym studiu Kwitnąca to wszystko nasz na wyciągnięcie ręki.

Wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie stylizacji paznokci zadbają o Ciebie i Twoje paznokcie, a produkty najwyższej jakości renomowanych marek dadzą gwarancję dobrze wykonanej stylizacji.

Jeśli trafisz pod nasze skrzydła ze stylizacją z innego salonu, spokojnie zajmiemy się Tobą.

Nieważne co z tym wymarzonym manicure poszło nie tak. Świeżo zrobione paznokcie i nagle łamie się jeden? Pod lakierem zbiera się powietrze? Stylistka u której miałaś okazję być - zawiodła? Lub po prostu postanowiłaś zmienić studio i odwiedzić Nas.

My gwarantujemy prawidłowe ściągnięcie stylizacji nawet wykonanej w innym salonie. Profesjonaliści naszego studia tylko za pomocą najlepszej jakości sprzętu zrobią to prawidłowo. Bez obaw o stan płytki paznokcia jej struktura zostanie nienaruszona. Jednak jeśli po poprzedniej stylizacji Twoje paznokcie będą wymagały regeneracji w właściwy sposób zostaną zabezpieczone i wzmocnione.

Po ściągnięciu stylizacji zadbamy by na Twych paznokciach pojawił się wymarzony babyboomer, cyrkonie, wzór z najnowszych trendów, co tylko chcesz. Chyba, że wolisz klasyczną czerwień. Nie ma sprawy - wyczarujemy to specjalnie dla Ciebie.

Bezpieczeństwo i higiena pracy jest u nas na najwyższym poziomie. Wszelkiego rodzaju pilniczki jednorazowego użytku, a sprzęt i akcesoria są na bieżąco poddawane sterylizacji. Stanowiska pracy są dezynfekowane. 

Cokolwiek miało miejsce serdecznie zapraszamy do Naszego studio w Warszawie na Bielanach, tutaj uratujemy każdą paznokciową sytuację. 

Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy!

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.