Poczuj się kwitnąco!

Przedłużanie paznokci żelem Warszawa Bielany

Ładny, zadbany wygląd dłoni oraz paznokci to w dzisiejszych czasach rzeczy, na którą warto zwrócić uwagę. Przedłużanie paznokci metodą żelową to coraz popularniejsza metoda stylizacji płytki paznokcia. Oprócz niebywałych walorów estetycznych metoda żelowa, dzięki prawidłowej aplikacji w istotny sposób może pomóc w korekcji kształtu trudnej płytki paznokciowej. Do płytek paznokciowych „trudnych” zaliczamy np. płytki bardzo szerokie i krótkie, lub też wklęsłe, ale także te po urazach mechanicznych, z deformacjami czy po ekspozycji na długotrwałe obgryzanie. Trudna płytka już nie stanowi problemu!

W Studio Kwitnąca stawiamy nacisk na prawidłową budowę paznokcia przedłużanego, co sprawia, że stylizacja jest komfortowa, trwała, ale przede wszystkim bezpieczna. Cienkie i kruche paznokcie często przysparzają wielu problemów, ale także bólu ich właścicielom. Przedłużanie paznokci metodą żelową pozwoli wzmocnić także taką płytkę, a dzięki prawidłowej budowie, odpowiedniemu kształtowi oraz długości możemy sprawić, że wreszcie zobaczysz, co znaczy życie bez bólu. Paznokcie przedłużane metodą żelową przetrwają naprawdę dużo wyzwań. Czasem z powodu wykonywania pewnych zawodów płytka paznokcia jest szczególnie narażona na urazy. Prawidłowy dobór produktów przez naszych profesjonalistów powoduje, że możemy, budując stopień twardości oraz elastyczności płytki, dostosować ją do klientki.

Paznokcie przedłużane z powodzeniem można malować niezliczoną ilością kolorów lakierów dostępnych w naszym Studio. Pracujemy na produktach znanych i sprawdzonych firm, co daje gwarancję jakości. Oprócz klasycznych kolorów na paznokciach przedłużanych metodą żelową wykonujemy zdobienia – od tych nieskompilowanych, po formy artystyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszym Studio stawiamy na zdrowie naszych klientów, dlatego też gwarantujemy, że używane przez nas narzędzia potrzebne do wykonania stylizacji (pilniki, patyczki i inne) są jednorazowego użytku, a narzędzia wielokrotnego użytku (np. frezy) poddawane są regularnym sterylizacjom zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi.

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.