Pedicure leczniczy FOOTLOGIX Warszawa Bielany - 165 zł

Pedicure jest zabiegiem, który obejmuje stopy - zarówno skórę jak i paznokcie. Może być wykonywany w celach estetycznych lub leczniczych. Wykonywany jest u nas przez wykwalifikowany personel, posiadający profesjonalną wiedzę z zakresu kosmetologii i podologii.

Pedicure leczniczy polecany jest szczególnie osobom, które mają problemy ze stopami wynikające z uwarunkowań genetycznych. Obecnie wiele osób ma kłopot z występowaniem odcisków na stopach czy ciągle wrastającymi paznokciami. Odwiedzanie naszego gabinetu jest również wskazane dla osób które chcą po prostu zadbać o swoje stopy. Zły stan stóp może ogromnie oddziaływać na stawy, kolana oraz kręgosłup. Bolesne otarcia lub odciski często wpływają na jakość chodzenia, co może odznaczać się nienaturalnym obciążeniem właśnie kręgosłupa i różnych stawów. Aby uniknąć takich powikłań, warto umówić się na pedicure leczniczy.

Pedicure leczniczy wykonywany w naszym studio jest zabiegiem bezbolesnym. Zakładanie klamry na wrastający paznokieć, czy usuwanie stwardniałej skóry tworzącej odcisk odbywają się w taki sposób i za pomocą takich narzędzi, aby klient nie odczuwał żadnego bólu ani dyskomfortu.

Pedicure leczniczy wykonujemy przy użyciu kosmetyków od producenta Footlogix. Jest to pierwsza taka linia na rynku, która zapewnia maksymalną skuteczność i profesjonalną pielęgnację i leczenie różnych schorzeń występujących na stopach. Kosmetyki z serii Footlogix są innowacją w zwalczaniu wszelkich problemów ze stopami:

- suche i pękające pięty,

- nadmierna potliwość,

- grzybica paznokci,

- obtarcia i odciski,

- stany zapalne stóp.

Warto zaznaczyć, że produkty marki Footlogix są jedyną marką dostępną na polskim rynku, która jest całkowicie bezpieczna dla diabetyków. Powodem tego jest nieprzedostawanie się produktu do krwioobiegu, przy jednoczesnym jego przenikaniu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu możliwe jest działanie dokładnie w tym miejscu, w którym jest to najbardziej potrzebne.

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.