Pedicure klasyczny z odżywką Warszawa Bielany - 120 zł

Nie tylko zadbane dłonie, ale też zadbane stopy w obecnych czasach są bez wątpienia wizytówką każdego człowieka. Zabiegi pielęgnacyjne stóp cieszą się niezwykłą popularnością już od wielu lat. W naszym gabinecie oferujemy szereg profesjonalnych usług z zakresu dbania o te partie ciała, odpowiadających na różnorodne wymagania naszych klientów. W zależności od indywidualnych preferencji estetycznych, potrzeb czy ograniczenia czasowego każda kobieta znajdzie coś dla siebie spośród naszej szerokiej oferty.

Paniom, które cenią sobie naturalny wygląd stóp, z pewnością do gustu przypadnie pedicure klasyczny z odżywką. Jest to usługa adresowana do kobiet, które na co dzień nie malują paznokci. Jednakże nie oznacza to, że ich stopy nie mogą wyglądać na zadbane. Zabieg jest kilkuetapowy. Początkowo z paznokci zmywa się pozostałości po poprzedniej stylizacji, o ile takowe są. Następnie stopy poddaje się kąpieli zmiękczającej naskórek, z dodatkiem odpowiednich kosmetyków. Kolejnym krokiem jest skrócenie paznokci i nadanie im pożądanego kształtu, dopasowanego do stóp klientki.

Następnie usuwa się skórki wokół paznokci, zaś martwy naskórek niweluje się za pomocą peelingu i frezarki. Paznokcie malowane są specjalną odżywką, która ma za zadanie dogłębnie wzmocnić płytkę oraz nadać jej piękny, zdrowy i naturalny wygląd. Okolicę wokół paznokci zabezpiecza się oliwką do skórek. Na koniec na stopy nanosi się kosmetyki nawilżające. Zabieg zwieńczony jest delikatnym masażem, który pomaga wniknąć preparatom w głąb skóry oraz sprawia, że klientka może się całkowicie odprężyć i zrelaksować. Wszystkie działania wykonywane są z najwyższą starannością i dbałością o dobre samopoczucie konsumenta.

Stopy po takiej usłudze są niezwykle miękkie i delikatne, zaś paznokcie wyglądają na zdrowe i zadbane. Ponadto po zabiegu jeszcze przez dłuższy czas kobiecie towarzyszy uczucie rozluźnienia. Przeciwwskazaniem do zabiegu są stany zapalne i choroby skórne. Efekt pięknych i nawilżonych stóp utrzymywać się będzie nawet do 4 tygodni. Po upływie tego czasu zaleca się powtórzenie zabiegu. Zadbane stopy to podstawa dobrego samopoczucia. Postaw na sprawdzone i profesjonalne usługi właśnie w naszym Studio!

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.