Poczuj się kwitnąco!

Naprawa paznokcia Warszawa Bielany od 15 zł

Piękne, zadbane paznokcie to wizytówka każdego człowieka. Zadbane dłonie świadczą o naszej dbałości o szczegóły. Niestety, często w wyniku uderzenia, urazu lub zahaczenia, dochodzi do złamań lub pęknięć paznokci. Pełna wymiana w wyniku wzrostu paznokci u rąk trwa około 6 miesięcy, natomiast u nóg około 9 miesięcy lub nawet dłużej. Oznacza to, że właśnie tyle możemy czekać, aż pojawi nam się w nowy, w pełni zdrowy paznokieć.

Rozwiązaniem dla osób, które nie chcą czekać jest naprawa lub rekonstrukcja paznokcia. Ponadto, odkryte łożysko paznokcia jest bardzo delikatne i tym samym tkliwe. Wrażliwość u rąk może powodować dyskomfort i utrudniać wiele czynności, zwłaszcza jeśli dotyczy to paznokci u rąk. Dla niektórych osób jest to problem natury estetycznej, przez który będą one próbowały ukrywać takie paznokcie. Warto skorzystać z zabiegu odbudowującego cały paznokieć lub jego część. 

Korzystając z profesjonalnych usług naprawa paznokcia Warszawa Bielany można mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo. W przypadku delikatnego naderwania płytki paznokcia, wystarczy wykonać manicure hybrydowy. Pokryje on paznokieć kilkoma warstwami żelu i tym samym połączy uszkodzone płytki. Będzie to wzmocnienie całego paznokcia, dzięki czemu będzie to wzmocnienie całego paznokcia przed kolejnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jeżeli taki zabieg nie wystarczy, można zdecydować się na rekonstrukcję całego paznokcia.

Pamiętajmy, że paznokcie chronią opuszki palców przed urazami, ułatwiają chwytanie i utrzymywanie niewielkich przedmiotów. Co ważne w szczególności dla pań, paznokcie pełnią funkcję estetyczną. Ponadto, stan paznokci jest często istotny i wykorzystywany w diagnostyce różnych chorób. Kiepski stan paznokci może zwiększać wrażliwość dotykową i powodować spore problemy w codziennym funkcjonowaniu.

Aktualnie istnieje wiele produktów, które reklamują się jako wspomagające wzrost paznokci. Nie oczekujmy jednak spektakularnych efektów. Paznokcie rosną na tyle powoli, że żaden preparat nie przyśpieszy ich wzrostu w znaczący sposób. Naprawa paznokcia Warszawa Bielany jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na pięknych paznokciach.

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.