Mini pedicure Warszawa Bielany - Cena: 100 zł

W dzisiejszych czasach kobiety ciągle gdzieś pędzą. Miliony obowiązków nie pozwalają, by znaleźć czas dla siebie. Kobiety są aktywne zawodowo, zajmują się dziećmi, gotują, sprzątają. Jak w tym świecie mnóstwa zajęć mieć czas, by zadbać o siebie? Gdzieś między pracą na drugą zmianę, studiami, a odprowadzaniem dzieci do przedszkola kobiety mają pragnienie. Pragnienie by być piękną, zadbaną, a dzięki temu pewną siebie osobą. Tą pewność siebie nie zapewni Ci makijaż czy ubranie. Tylko Twoje naturalne piękno odpowiednio wspieranie i pielęgnowane. Gdy po całym dniu gonitwy padniesz zmęczona na kanapę możesz nadal czuć się atrakcyjna. Wystarczy, że pomiędzy pracą, a domem znajdziesz odrobinę czasu by odwiedzić nasz salon.

Zadbane i wypielęgnowane stopy będą Twą podstawą atrakcyjności. Efekt ten uzyskasz dzięki naszemu zabiegowi mini pedicure. Ty nie musisz nic robić, wystarczy, że się zrelaksujesz. My zajmiemy się resztą. Oddając się w nasze ręce masz pewność osiągnięcia wspaniałych rezultatów. Twoje stopy na pewno Ci za to podziękują. Będą gładkie i miękkie jak nigdy wcześniej.

W naszym studio Kwitnąca używamy wyłącznie najwyższej jakości urządzeń i kosmetyków renomowanych marek. Wszystko wykonywane jest w wysokim standardzie i z zachowaniem zasad higieny. Zabieg mini pedicure wykona Ci osoba profesjonalne przeszkolona w tej dziedzinie.

Ty będziesz miała chwilę na relaks podczas zabiegu, a Twoje stopy przejdą prawdziwą metamorfozę. Wykorzystaj tą chwilę spokoju. Odpocznij, sprawdź posty znajomych na mediach społecznościowych lub poszukaj kosmetyków w drogeriach internetowych. To jest czas dla Ciebie, wykorzystaj go jak tylko chcesz. Odwiedzając nasze studio na pewno będziesz chciała jeszcze do Nas powrócić nie raz. Może jakiś inny zabieg? Mamy ich mnóstwo w ofercie. Stylizacja rzęs metodą 1:1, henna brwi, manicure. Może wybierasz się na wesele? Makijaż okolicznościowy również wykonamy dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z pozostałych naszych usług.

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.