Manicure klasyczny Warszawa Bielany

Czym jest manicure?

Manicure jest zabiegiem kosmetycznym, który jest wykonywany na paznokciach u dłoni. Taki zabieg jest dedykowany dla Pań, które chcą mieć piękne ręce. Manicure to nie tylko malowanie, ale również wycinanie skórek i pielęgnacja płytki paznokci jak i wokół nich. Dłonie bowiem są wizytówką kobiety dlatego nic, więc w tym dziwnego, że większość Pań decyduje się na takie zabiegi w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Biorąc pod uwagę to, że nie każda z nas ma czas, aby zadbać o swoje dłonie w zaciszu domowym zapraszamy do naszego salonu na profesjonalne usługi.

Można wymienić kilka rodzai manicure, w tym właśnie klasyczny.

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny jest tradycyjną formą stylizacji paznokci, który idealnie sprawdzi się dla Pań, które obawiają się utwardzania w lampie. Dzięki czemu taki manicure nie zajmuje wiele czasu. Taką stylizację można wykonać nawet już w 30 minut. 

Przed przystąpieniem do pracy należy najpierw przygotować płytkę paznokcia do nałożenia produktów. Do takich kroków należą:

  • Ewentualne oczyszczenie po poprzedniej stylizacji.
  • Wypiłowanie paznokcia na pożądany kształt.
  • Wycięcie skórek. 

Po takim opracowaniu płytki można przystąpić do malowania paznokcia. W pierwszej kolejności należy ochronić płytkę nakładając bazę nie zapominając oczywiście o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Następnym krokiem jest wybór spośród dużej gamy kolorów odpowiedni dla nas odcień. Na zakończenie stylizacji nakładamy top, aby przedłużyć trwałość naszego manicure. Od teraz nasza klientka może się cieszyć pięknymi dłońmi.

O co zadbamy?

  • Każda nasza klientka może być pewna, że manicure będzie wykonany dokładnie i starannie.
  • Skórki wokół paznokci będą idealnie opracowane, bez zadzierania.
  • W naszym salonie panuje miła atmosfera.
  • Sterylność sprzętów, z których korzystamy.
  • Bezpieczeństwo.

Cena manicure klasycznego 

W naszym salonie "Studio Kwitnąca" ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany) taki zabieg to cena 39zł.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą.

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.