Manicure japoński Warszawa Bielany

Manicure Japoński czyli pielęgnacja od P. Shine

Technologia znana jest na naszym rynku od kilku lat. Japońska pielęgnacja nadaje się prawie do wszystkich rodzajów paznokci – rozdwajających się, łamliwych i wolno rosnących. Manicure japoński to przede wszystkim odżywka, która uzupełnia brakujące substancje na paznokciach, rozpoczyna ich regenerację, tworzy film ochronny i nadaje paznokciom blask. Zabieg wspomaga krążenie krwi i zdrowy rozwój płytki. Głównymi składnikami manicure od P. Shin są wosk pszczeli i glinka krzemionkowa, które nakłada się na paznokieć specjalną polerką i poleruje. Powoduje to w efekcie lepsze tworzenie się komórek - tj. szybszy wzrost paznokcia i zdrowsze płytki paznokciowe. Na paznokciu tworzy się warstwa ochronna, która odżywia paznokieć. Różnica widoczna jest już po pierwszej aplikacji, paznokieć nabiera bardzo wysokiego połysku. 

Manicure japoński Warszawa Bielany to technika, która pomoże wzmocnić paznokcie, poprawić ich elastyczność i zmniejszyć łamliwość. Za pomocą tego zabiegu na powierzchni płytki paznokciowej powstaje warstwa, która nie tylko spełnia wymagania estetyczne, ale także zapobiega niepożądanemu wypłukiwaniu naturalnych lipidów, czyli wysychaniu paznokci. W naturalny sposób wytwarzane są wysokiej jakości komórki keratynowe, dzięki czemu ogólny stan paznokci ulega ciągłej poprawie. 

  • Czas trwania zabiegu to około 30-45 minut.
  • Manicure japoński nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
  • Ze względu na swój skład ten zabieg nadaje się również dla alergików. 

W tej technice całkowicie unika się składników chemicznych. Manicure japoński to nie zabieg lakierowania paznokci, ale zabieg odżywczy i pielęgnacyjny. Materiał powlekający składa się z naturalnych składników - wosku pszczelego, mleczka pszczelego, glinki krzemionkowej, drobnych parafin, gliceryny, witamin A, E, H i prowitaminy B5.

Efekt - zdrowe, błyszczące i wypielęgnowane paznokcie.

Główną zaletą metody kosmetycznej P. Shine jest jej długotrwały efekt, oraz łatwe utrzymanie stałego i wysokiego połysku na płytce paznokciowej. Ten szczególny rodzaj pielęgnacji paznokci staje się powoli trendem w naszym kraju.

ADRES? ul. Kwitnąca 7A, Warszawa (Bielany)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i popraw sobie samopoczucie bez ruszania się z domu! Zamów profesjonalne uslugi STUDIA KWITNĄCA. Naszą specjalnością jest manicure, pedicure, stylizacja paznokci Warszawa Bielany. Mamy wiele lat doświadczenia i jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracała. Pozdrawiamy! Umów wizytę: (+48) 517 506 454.